Бір полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының AM10 түрі электр сыртқы тораптарын перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Аппарат EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32 А
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА (ажыратқыш бұзылмай ажыра алатын ең үлкен қысқа тұйықталу тогы)
- Сөндіру сипаттамасы: C (кабельді сызықтарды және бөлінген сызықтарды қорғау үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток микромодульді автоматты ажыратқышы)
- Конструкция: стандартты DIN-рейске орнатуға арналған 18 мм ені бар 1 модуль
Физикалық өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Пайдалану параметрлері:
- Айналасындағы температураның рұқсатты диапазоны: –25°C-тан +70°C-ке дейін
- Қуат шығындары: 4,03 W
- Өндіруші: Schrack (Австрия)
- EAN-коды: 9004840794502
Орамдау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN-коды | 9004840794502 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығындары | 4,03 W |
| Айналасындағы ортаның минималды температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның максималды температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Сымды күші | 32 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 166 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 131 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 206 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 189 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 120 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 191 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C32А/1, 10кА (JPG, 190 KB)
