Модульдік типтегі автоматты ажырғыш электрлі сызықтарды перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғау үшін. AMPARO сериясының бір полюсті аппараты таратушы қалқандарына және басқару панельдеріне орнату үшін арналған.
Негіздіген сипаттамалар:
- Номиналды ток: 50 A
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пусковық токтарының сызықтары үшін)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 5,75 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-тен +70°C-ге дейін
- Түрі: AM10
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдер (нетто):
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Орау: 1, 12 және 180 дәнеліктерде ұсынылады
EAN-коды: 9004840794526
| EAN-коды | 9004840794526 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 5,75 W |
| Айналасының мин. температурасы | -25°C |
| Айналасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 50 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дәнеліктер, 12 дәнеліктер, 180 дәнеліктер |
- Фото 1: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 168 KB)
- Фото 2: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 3: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 213 KB)
- Фото 4: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 5: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 185 KB)
- Фото 6: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 121 KB)
- Фото 7: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 189 KB)
- Фото 8: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 183 KB)
- Фото 9: Автоматты ажырғыш C50А/1, 10кА (JPG, 184 KB)
