AMPARO сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы номиналды ток 2А және коммутациялық қабілеті 10кА болатын. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузолау және қысқа замыканнан ұстап тұру үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Полюс саны: 2
- Номиналды ток: 2A
- Ажыратудың сипаттамасы: C (жалпы пайдалану үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток сызықтары үшін автоматты ажыратқыш)
- Модель: AM10
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Қуат шығыны: 4,60W
- Температуралық диапазон: -25°C ден +70°C дейін
Геометриялық параметрлер:
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 36мм
- Биіктігі: 77мм
- Таза салмағы: 0,23кг
Өндіруші: Schrack
Қол жеткізу аймағы: 1 дана, 6 дана, 90 дана.
| EAN-коды | 9004840794847 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 4,60W |
| Өндіктік ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Өндіктік ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 2A |
| Түрі | AM10 |
| Сериялы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 234 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 196 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 277 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 248 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 251 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 172 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 243 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 258 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш С2А/2, 10кА (JPG, 239 KB)
