Автоматты ажыратқыш C1А/3 коммутациялық сәтімділігі 10кА электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы Schrack өндіргіші AM10 типінің AMPARO сериясына жатады және EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 1 А
- Полюстар саны: 3
- Сәтке ілінуінің сипаттамасы: C (5–10 Iн токтарында сәтке ілінуі)
- Коммутациялық сәтімділік: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс температурасының аймағы: –25°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 6,90 W
Габаритті өлшемдер (таза):
- Ұзындық: 86,00 мм
- Ені: 54,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Салмағы: 0,34 кг
EAN-коды: 9004840795356
Қол жетімді орамдау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840795356 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Қоршеген ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Қоршеген ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 1 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық сәтімділік | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 308 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 256 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 341 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 290 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 342 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 240 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 317 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 276 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C1А/3, 10кА (JPG, 331 KB)
