Автоматты ажыратқыш үшполюсты AMPARO сериясы, AM10 түрі Schrack өндіргені. Электр сызықтарын перегрузінен және қысқа тұйықтауынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2A
- Полюс саны: 3
- Сраб характеристикасы: C (жоғарылау пуск токтары бар сызықтарға арналған)
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (бірфазалы автоматты ажыратқыш)
- Номиналды кернеу: EN 60898-1:2019 сәйкес
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Жұмыс істеу температура аралығы: −25°C тан +70°C дейін
- Габаритес (УхеңхБ): 86 × 54 × 77 мм
- Таза салмағы: 0,34 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Орамдау нұсқалары: 1, 4, 60 дана
EAN-коды: 9004840795363
| EAN-коды | 9004840795363 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Ортасының мин. температурасы | −25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 2A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орамдауы | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 303 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 264 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 336 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 287 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 316 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 229 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 307 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 271 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C2А/3, 10кА (JPG, 328 KB)
