AMPARO сериялық AM10 түрінің автоматты ажыратқышы электр схемаларын перегрузкалар және қысқа тұйындалу токтарынан қорғау үшін ұйғарылған. Құрылғы номиналды ток 50А бойынша, сілтеме сипаттамасы C болып және үш фазалы желі плюс нейтраль (3+N) бойынша жұмыс істеуге қабілеті бар.
Техникалық параметрлері:
- Ажыратқы қабілеті: 10 кА
- Орындалуы: айнымалы ток (AC-MCB)
- Жұмыс істеу температурасының аралығы: -25°C құрамынан +70°C дейін
- Номиналдыток кезінде қуат шығыны: 17,25 W
- Қарама-қарсы өлшемдері: 86 × 72 × 77 мм
- Салмақ: 0,41 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Кұрылғы EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 сәйкес әзірленген болып табылады, бұл төмен вольтты тарату жүйелерінің құрамында сенімді жұмыс істеуді кепілдейді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 45 дана.
| EAN-коды | 9004840795196 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 72,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 17,25 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Ток күші | 50 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ажыратқы қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 45 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 368 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 318 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 412 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 362 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 409 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 297 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 377 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 351 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C50А/3+N, 10кА (JPG, 403 KB)
