AMPARO сериясының бір полюстік автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкалау және қысқа тұйындарынан қорғау үшін арналған. Өндіктеу щиттерінде және басқару панельдерінде қолданылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10кА
- Ажыратқы сипаттамасы: B (3-5 In ток кезінде іске қосылу)
- Полюстік саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 2,30W
- Температура ауқымы: -25°C ден +70°C қа дейін
- Габариттері: 86 × 18 × 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
- EAN-коды: 9004840794274
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
| EAN-коды | 9004840794274 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 2,30W |
| Ең төмен орталық температура | -25°C |
| Ең жоғары орталық температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 2A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 162 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 126 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 201 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 215 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 201 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 121 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 179 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 186 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
