AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы номиналды тогы 3А және коммутациялық қабілеті 10 кА болатын. Ауыспалы ток электр схемаларын перегрузкадан және қысқа тұйындауларынан қорғау үшін арнайтталған.
Техникалық сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: B (тогы 3–5 In кезінде іске қосылады)
- Номиналды кернеу: AC 230/400 В
- Номиналды ток: 3 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Полюстер саны: 1
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (модульды автоматты ауыспалы ток ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,30 W
- Қызмет ету температура ауқымы: –25°C-тен +70°C-ге дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Стандарттар және сертификация:
EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 сәйкес келеді.
EAN коды: 9004840794281
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN-коды | 9004840794281 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 18,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Минималды айналасындағы температура | –25°C |
| Максималды айналасындағы температура | +70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 3 A |
| Түрі | AM10 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
