AMPARO сериясының бір полюсты автоматты ажыратқышы айналмалы ток электр тізбелерін перегрузкадан және қысқа схемадан қорғау үшін арналған. Ажыратқыш 10 кА коммутациялық қабілеттілігіне ие және 4 А номиналды ағыны үшін есептелген, сықу сипаттамасы B болғанда.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 4 А
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10 кА
- Сипаттамасы: B (перегрузкада 3-5 In есесінде сықады)
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (біфазалы модульды автомат)
- Полюс саны: 1
- Қуат шығыны: 2,30 W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -25°C құ +70°C аралығында
- Габаритті өлшемдері: 86 × 18 × 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Ажыратқыш халықаралық стандарттарға EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 сәйкес келеді, сенімді қорғау қамтамасыз етеді және модульдік тарату щиттерімен ұтымды. Өндіруші: Schrack.
| EAN-код | 9004840794298 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ағымның күші | 4 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 159 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 128 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 215 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 123 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 193 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B4А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
