AMPARO сериясының B6А/1 автоматты ажыратқышы — перегруздану және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған бір полюсті модульды аппарат.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 6 A
- Коммутация қабілеті: 10 kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (3—5 In ток кезінде іске қосылады)
- Полюстілігі: 1P (бір полюсті орындалуы)
- Номиналды кернеу: айнымалы ток (AC)
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Конструкция түрі: AM10 (модульды ажыратқыш)
- Ынамдағы қуаттың шығыны: 2,30 W
Пайдалану ортасының шарттары:
- Айналасындағы температура ауқымы: -25°C дан +70°C қа дейін
- Қорғау дәрежесі: стандарттарға сәйкес
Габаритті өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Қаптау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
EAN коды: 9004840794304
Ажыратқыш электрлік тарату щиттеріне, панельдеріне және шкафтарына орнатуға арналған. Өндіруші техникалық құжаттамасына сәйкес монтаж және пайдалану ережелерін сақтағанда электрлік тізбектерді асыра токтардан сенімді қорғайды.
| EAN коды | 9004840794304 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00 мм |
| Таза ені | 18,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Ынамдағы қуаттың шығыны | 2,30 W |
| Айналасындағы температураның минимумы | -25°C |
| Айналасындағы температураның максимумы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Ток күші | 6 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 162 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 207 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 189 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 119 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 186 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 186 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B6А/1, 10кА (JPG, 197 KB)
