Номиналды ток 32 А болатын бір полюсты автоматты сөндіргіш, коммутациялық қабілеті 10 кА. Электрлік тізбектерді перегрузкалар мен қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздің сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32 А
- Полюс саны: 1
- Іске қосу сипаттамасы: B (ток 3–5 In кезінде іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы токтың автоматты сөндіргіші)
- Түрі: AM10
- Сериясы: AMPARO
- Стандарттар: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Техникалық деректер:
- Қуат шығыны: 4,03 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: −25 °C-тан +70 °C-қа дейін
- Өлшемдері: 86 × 18 × 77 мм (Ұз × Ен × Б)
- Массасы: 0,11 кг
Өндіруші: Schrack
Сөндіргіш 1, 12 немесе 180 дәнеліктен тұратын орамында берілген.
| EAN-коды | 9004840794366 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Енінің (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 Вт |
| Мин. температура | −25 °C |
| Макс. температура | 70 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс саны | 1 |
| Номиналды ток | 32 А |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамы | 1 дәнелік, 12 дәнелік, 180 дәнелік |
- Фото 1: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 156 KB)
- Фото 2: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 129 KB)
- Фото 3: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 4: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 203 KB)
- Фото 5: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 197 KB)
- Фото 6: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 7: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 199 KB)
- Фото 8: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 195 KB)
- Фото 9: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
