AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы номиналды ток 40А және коммутациялық қабілетіне 10кА ие. Айнымалы ток электрлік тізбегінің перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғауына арналған.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды мәннің 3–5 еселігінде іске қосылады)
- Орындау түрі: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Кернеу: 230/400В AC дейін
- Бөлінетін қуаты: 5,75W
- Жұмыс температурасы диапазоны: –25°C-тан +70°C-қа дейін
- Полюс саны: 1
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габаритты өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Орындаушы: Schrack (Австрия). Қол жетімді орау нұсқалары: 1, 12 немесе 180 данасы.
| EAN-коды | 9004840794373 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат сарқынасы | 5,75 W |
| Мин. қоршеген аймақтың температурасы | -25°C |
| Макс. қоршеген аймақтың температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 40 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 168 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 131 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 185 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 122 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 193 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 200 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
