
1 / 9
1 / 9
Бір полюсті автоматты ажырату ажыратқышы номиналды ағымы 50 А және коммутациялау қабілеті 10 кА болмай. Айнымалы ток электрлік тізбектерін перегрузкадан және қысқа схема токтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50 A
- Полюс саны: 1
- Іске қосу сипаттамасы: B (ток 3-5 In-де іске қосылу)
- Коммутациялау қабілеті: 230 В AC кернеуінде 10 кА
- Кернеу: AC 230/400 В
- Қуат шығыны: 5,75 Вт
- Орындалу түрі: AC-MCB (Миниатюрлі сынамалық ажыратқыш)
- Температуралық диапазон: -25°C бастап +70°C дейін
Габаритті өлшемдер:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Стандарттарға сәйкестік:
EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 сәйкес құрастырылған. Schrack өндірушісі AMPARO бренді AM10 сериясы астында шығарылады.
Орамасының нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
EAN-коды: 9004840794380
| EAN-коды | 9004840794380 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 5,75 Вт |
| Ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ағымның күші | 50 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 167 KB)
- Фото 2: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 130 KB)
- Фото 3: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 221 KB)
- Фото 4: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 226 KB)
- Фото 5: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 200 KB)
- Фото 6: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 7: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 202 KB)
- Фото 8: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 213 KB)
- Фото 9: Автоматты ажырату ажыратқышы B50А/1, 10кА (JPG, 192 KB)