Екі полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясынан номиналды токы 2А және коммутация қабілеттігі 10 кА болатын. Айнымалы ток желілеріндегі электрлік сызықтарын артық ток және қысқа схема тоқтарынан қорғау үшін көзделген.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 2А
- Полюс саны: 2
- Іске қосу сипаттамасы: B (электрондық құрылғыларды қорғау үшін B қисығы)
- Коммутация қабілеттігі: 10 кА
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 4,60 W
- Істеу температура диапазоны: -25°C ден +70°C дейін
- Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габаритты өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,23 кг
Жеткізу туралы ақпарат:
Орындау нұсқалары бар: 1 дана, 6 дана, 90 дана.
Бұл ажыратқыш электр желілерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді және халықаралық сапа және қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді.
| EAN-код | 9004840794724 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктік нетто | 77,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Ең төмен ортасының температурасы | -25°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 2 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеттігі | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
