Екі полюсті автоматты ажыратқыш номиналды ток 16 А және коммутациялық қабілеттіліктің 10 кА болатын. Айнымалы ток электр тізбектерін қысым және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 16 A
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеттіліктің: 10 kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 құрамындағы іске қосу)
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C дан +70°C дейін
- Қуат шығыны: 8,05 W
Габарит өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Нормативтік құжаттама: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Қол жетімді орындау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
| EAN-коды | 9004840793123 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 8,05 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 16 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттіліктің | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 235 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 206 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 281 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 246 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 245 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 169 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 247 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 245 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B16А/2, 10кА (JPG, 266 KB)
