Автоматты ажыратқыш B40А/2 электр өндіктерінің ток перегрузкасы және қысқа тұйықталуынан қорғау үшін пайдаланылады айнымалы ток жүйелерінде.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюстер саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Өндіктену сипаттамасы: B (номиналды токтан 3-5 есе ток кезінде өндіктенеді)
- Түрі: AM10, AMPARO сериясы
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -25°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 11,50 W
- Геометриялық өлшемдері: 86×36×77 мм (У×Е×Б)
- Таза салмақ: 0,23 кг
- EAN коды: 9004840794809
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
| EAN-коды | 9004840794809 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Іс-әрекеттің ең төменгі температурасы | -25°C |
| Іс-әрекеттің ең жоғарғы температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 2 |
| Тоқ күші | 40 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 236 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 197 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 290 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 248 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 252 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 186 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 253 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 238 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B40А/2, 10кА (JPG, 261 KB)
