Бір полюсты автоматты ажыратқыш AMPARO сериясы, айнымалы ток электрлық сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Негіздеме параметрлері:
- Номиналды ток: 2 A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 кА
- Іске қосу сипаттамасы: D (арттырылған еселік, индуктивті жүктемелері бар сызықтар үшін)
- Полюстардың саны: 1
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
Механикалық сипаттамалар:
- Өлшемдері (УхЕнхБ): 86 × 18 × 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
- Қуат шығыны: 2,30 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы қоршеген температура ауқымы: -25°C-тан +70°C-қа дейін
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack Elektro
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN-коды | 9004840794557 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсы | 1 |
| Ток күші | 2 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 156 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 127 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 216 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 208 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 119 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D2А/1, 10кА (JPG, 200 KB)
