AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тегі 4 A және коммутациялық қабілеті 10 кА. Ауыспалы ток электр схемаларын перегрузкадан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 4 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Ажыратқыш сипаттамасы: D (5-10 In токында сөндіру)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток схемалары үшін автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 2,30 W
- Жұмыс температура ауқымы: -25°C-тан +70°C-ға дейін
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
- EAN коды: 9004840794571
Жеткізу нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN коды | 9004840794571 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 18,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Минималды ортасының температурасы | -25°C |
| Максималды ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 1 |
| Ток күші | 4 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 163 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 127 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 120 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 181 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D4А/1, 10кА (JPG, 191 KB)
