AMPARO сериясының бір құтты автоматты ажыратқышы 25 А номиналды тогы және 10 кА коммутациялық қабілетімен. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйық тогынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: D (индуктивті жүктемесі бар сызықтар үшін кешіктірілген)
- Құтб саны: 1
- Номиналды ток: 25 A
- Коммутациялық қабілет: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток бір фазалық модульды ажыратқышы)
- Өндіктің шығыны: 4,03 W
- Орта температурасының диапазоны: -25°C дан +70°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Массасы: 0,11 кг
Сертификация және стандарттар:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орындау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
| EAN-код | 9004840794632 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Өндіктің шығыны | 4,03 W |
| Орта температурасының минимумы | -25°C |
| Орта температурасының максимумы | 70°C |
| Іске қосу сипаттамасы | D |
| Құтб | 1 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілет | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 162 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 128 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 205 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 190 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D25А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
