AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы номиналды токы 32А және коммутацялау қабілеті 10кА. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа схема токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32А
- Полюстер саны: 1
- Коммутацялау қабілеті: 10кА
- Іске қосылу сипаттамасы: D (жоғары іске қосу токтарының сызықтары үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Түрі: AM10
- Қуат шығыны: 4,03W
- Жұмыс температура ауқымы: -25°C-ден +70°C-ге дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 18мм
- Биіктігі: 77мм
- Таза салмағы: 0,11кг
Стандарттар және сертификация:
Орындалуы EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 1, 12 және 180 шт. комплектацияларында қолжетімді.
| EAN-код | 9004840794649 |
|---|---|
| Ұзындығы (тора) | 86,00мм |
| Ені (тора) | 18,00мм |
| Биіктігі (тора) | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 4,03W |
| Өндіктің минималды температурасы | -25°C |
| Өндіктің максималды температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 32A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутацялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 159 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 129 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 208 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 206 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 119 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 193 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 189 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D32А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
