AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тогы 50А және коммутация қабілеттілігі 10кА болып табылады. Тұрмыстық және сауда орындарының айнымалы ток қондылыларында электр сызықтарын перегруздан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 50A
- Коммутация қабілеттілігі: 10kA
- Ажыратылу сипаттамасы: D (жоғарыленген іске қосу токтары бар сызықтар үшін)
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Түрі: AM10
- Қуат шығыны: 5,75W
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: −25°C ден +70°C ге дейін
- Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габаритті өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 18,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза салмағы: 0,11кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN-коды | 9004840794663 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 5,75W |
| Орта ортасының ең төменгі температурасы | −25°C |
| Орта ортасының ең жоғарғы температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 50A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 166 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 130 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 203 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 209 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 122 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 195 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 207 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D50А/1, 10кА (JPG, 197 KB)
