AMPARO сериясының бір полюсты автоматты ажыратқышы электр сымдарының перегрузкадан және қысқа тұйықтаудың ағымынан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 63А, коммутациялық қабілеті: 10кА, құрылымдау сипаттамасы: D.
Техникалық параметрлер:
- Полюстардың саны: 1
- Номиналды кернеу: AC
- Түрі: AM10 (AC-MCB)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-тан +70°C-ға дейін
- Қуат қажеттігі: 5,75W
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Габаритті өлшемдер:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Өндіргіші: Schrack
EAN-коды: 9004840794670
D63А/1 10кА автоматты ажыратқышы DIN-рельске орнату үшін арналған және электрлік орнатуының бөлу щитінде, басқару және қорғау щитінде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840794670 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,11кг |
| Қуат қажеттігі | 5,75W |
| Төмен температура диапазоны | -25°C |
| Жоғарғы температура диапазоны | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсы | 1 |
| Ток күші | 63A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норм | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 164 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 127 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 212 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 213 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 124 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 197 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D63А/1, 10кА (JPG, 184 KB)
