Үш полюсты автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының құрамындағы 4А номиналды тогы және 10кА коммутациялық қабілеттігі бар. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалардан және қысқа тұйындардан қорғау үшін арналған.
Негіз параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Полюс саны: 3
- Ажыратқыш сипаттамасы: D (жоғары пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеттігі: 10kA
- Орындау түрі: AC-MCB (бір фазалы және үш фазалы AC)
- Серия: AMPARO
- Модель: AM10
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C бөлігінен +70°C дейін
- Қуат шығыны: 6,90W
Габаритті өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 54,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза салмақ: 0,34кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді. Өндірісі: Schrack.
| EAN-коды | 9004840795523 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00мм |
| Таза ені | 54,00мм |
| Таза биіктігі | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,34кг |
| Қуат шығыны | 6,90W |
| Ең төмен ортаны температурасы | -25°C |
| Ең көп ортаны температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 4A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 10kA |
| Орындауы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Сығылымы | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 304 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 261 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 347 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 292 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 324 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 238 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 313 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 279 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D4А/3, 10кА (JPG, 333 KB)
