AMPARO сериясының автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа схеманың токтарынан қорғау үшін ойластырылған. Үш полюсты аппарат номиналды ток 10 А және коммутациялау қабілеттілігі 10 кА арқасында рұқсат етілген мәндерден асып түскенде сенімді өшуді қамтамасыз етеді.
Жұмыс сипаттамалары:
- Ажыратылу сипаттамасы: D (жоғары іске қосу токтары бар тізбектер үшін ажыратылу қисығы)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Номиналды кернеу: EN 60898-1:2019 сәйкес
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C ден +70°C дейін
Құрылғының параметрлері:
- Полюстердің саны: 3
- Номиналды ток: 10 A
- Коммутациялау қабілеттілігі: 10 kA
- Номиналды токта тұтынылатын қуат: 6,90 W
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 54,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмақ: 0,34 кг
Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack. EAN коды: 9004840795547
Орауының нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 60 дана.
| EAN коды | 9004840795547 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00 мм |
| Таза ені | 54,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмақ | 0,34 кг |
| Қуат ысырасы | 6,90 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Ток күші | 10 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 296 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 257 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 334 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 281 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 313 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 233 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 308 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 270 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D10А/3, 10кА (JPG, 327 KB)
