Үш полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тоғы 25 А және коммутациялық қабілеті 10 кА болып табылады. Ауыспалы ток электр тізбегін перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосылу сипаттамасы: D (арттырылған іске қосу токтары бар тізбегілер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (модульді автоматты ажыратқыш ауыспалы ток үшін)
- Сериясы: AMPARO
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25 °C тен +70 °C ге дейін
- Номиналды токта қуат жоғалтуы: 12,08 W
Өлшемдері және массасы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза масса: 0,34 кг
Ондай жобалаушы: Schrack (Австрия)
Пакетке салу нұсқалары бар: 1 дана, 4 дана, 60 дана.
| EAN-коды | 9004840795585 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 54,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза масса | 0,34 кг |
| Қуат жоғалтуы | 12,08 W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -25 °C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 70 °C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Тоғының күші | 25 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамы | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 304 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 253 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 335 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 298 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 330 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 231 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 336 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 291 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D25А/3, 10кА (JPG, 351 KB)
