Үш полюсты автоматты ажыратқыш номиналды ток 63 А және сраба беру сипаттамасы D және коммутациялау қабілеті 10 кА. Айнымалы ток электрлік сызықтарын перегрузкадан және қысқа схема токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 63 A
- Полюс саны: 3
- Ажыратудың сипаттамасы: D (жоғары пуск токтары бар сызықтар үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Коммутациялау қабілеті: 10 кА
- Кернеу: AC (айнымалы ток)
- Серия: AMPARO
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы токтың миниатюрлі автоматты ажыратқышы)
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -25°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығындары: 17,25 W
Геометриялық өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 сәйкес келеді
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840795622 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 54,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Қуат шығындары | 17,25 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 63 A |
| Түрі | AM10 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 305 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 280 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 359 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 320 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 262 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 343 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 300 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 357 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D63А/3, 10кА (JPG, 343 KB)
