Бір полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының AM6 түрі номиналды тоқы 16А және коммутациялық қабілеттілігі 6кА болып келеді. Айнымалы тоқтың электр тізбектерін ашамай жүру және қысқа тұйықтау ақауларынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6кА (6000A)
- Іске қосу сипаттамасы: C (жалпы назначення электр тізбектерін қорғау үшін)
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (бір фазалы модульды автоматты ажыратқыш)
- Аппараттың түрі: AM6
- Жұмыс көлемі: айнымалы ток
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Пайдалану параметрлері:
- Айналасындағы температура ауқымы: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 4,03W
- Габаритті өлшемдері (таза): 86×18×77 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840011104
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
| EAN коды | 9004840011104 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00мм |
| Ендігі (таза) | 18,00мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00мм |
| Салмағы (таза) | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 4,03W |
| Айналасындағы температураның минимумы | -35°C |
| Айналасындағы температураның максимумы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 1 |
| Тоқтың күші | 16A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 901 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 865 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 676 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 2.0 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C16А/1, 6кА (JPG, 726 KB)
