AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы электрлік сызықтарды перегрузбалау және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Сөндіру сипаттамасы C стандартты тұрмыстық және өндіріс сызықтарының қорғалуын номиналды ток 25А және коммутация қабілеттілігі 6кА кезінде қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 25А
- Коммутация қабілеттілігі: 6кА
- Сөндіру сипаттамасы: C
- Полюс саны: 1
- Стандарт: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
Климаттық ұстанымдар:
- Қоршеген ортаның минималды температурасы: -35°C
- Қоршеген ортаның максималды температурасы: 70°C
Физикалық сипаттамалар:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 18,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза салмағы: 0,11кг
- Қуат шығыны: 4,03W
Өндіруші: Schrack. Сериясы: AMPARO. Орамасы бар: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN-код | 9004840011128 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00мм |
| Ені (нетто) | 18,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 4,03W |
| Қоршеген ортаның минималды температурасы | -35°C |
| Қоршеген ортаның максималды температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 1 |
| Ток күші | 25A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутация қабілеттілігі | 6кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
