Екі полюстік автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа схема токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50 A
- Полюстер саны: 2
- Іске қосу сипаттамасы: C (электромагниттік ажыратқыш 5-10In токында іске қосылады)
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Серия: AMPARO
- Түрі: AM6
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 11,50 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -35°C-дан +70°C-ге дейін
- Өлшемдері (нетто): 86 × 36 × 77 мм
- Салмағы (нетто): 0,23 кг
- EAN-коды: 9004840011548
Стандарттарға сәйкестілігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына сәйкес құрастырылғандықтан, өндірістік және тұрмыстық электрлік орнатуларда пайдаланғанда сенімділік және қауіпсіздіктің кепілдігі берілген.
Өндіруші: Schrack
Орауыс нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 90 шт.
| EAN-коды | 9004840011548 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Мін. қоршеген ортаның температурасы | -35°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 50 A |
| Түрі | AM6 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 6кА (JPG, 1.3 MB)
