AMPARO сериясының үш極полюсты автоматты ажыратқышы (AM6 түрі) 13 А номиналды ток және 6 кА коммутациялық қабілеттігімен. Электрлік сызықтарды перегрузкадан және қысқа тұйықтамалардан сақтау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 13 A
- Полюстар саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: C
- Коммутациялық қабілеттігі: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Серия: AMPARO
- Түрі: AM6
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Пайдалану параметрлері:
- Айналасындағы ортаның температураның ауқымы: -35°C ден +70°C ға дейін
- Номиналды токта қуаттың шығыны: 12,08 W
Габаритты өлшемдер (нетто):
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
EAN-коды: 9004840013177
Орындау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840013177 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуаттың шығыны | 12,08 W |
| Айналасындағы ортаның ең төменгі температурасы | -35°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғарғы температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 13 A |
| Түрі | AM6 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 2.0 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 1.7 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C13А/3, 6кА (JPG, 1.7 MB)
