Төрт полюсты автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының құрамында ономиналды ток 16 А және коммутациялық қабілеті 6 кА. Айнымалы ток электрлік тізбектерін артық жүктеу және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздегі параметрлер:
- Ажыратылу сипаттамасы: C (ток ажыратылуының еселігі 5-10In)
- Ономиналды кернеу: айнымалы ток
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Полюс саны: 4
- Ономиналды ток: 16 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 16,10 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C ден +70°C ге дейін
- Өлшемдері (ДхШхВ): 86 × 72 × 77 мм
- Массасы: 0,41 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 45 дана
| EAN-коды | 9004840851977 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 72,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Массасы (нетто) | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 16,10 W |
| Минималды сыртқы температурасы | -35°C |
| Максималды сыртқы температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Ономиналды ток | 16 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 45 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 1.6 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 900 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 1011 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 841 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 1016 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 882 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C16А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
