
1 / 6
1 / 6
AMPARO сериялы бірполюсты автоматты ажыратқыш нейтраль өткелімен (1+N) бір модульде (1TE) орналасқан. Электр сызықтарын перегруздердің және қысқа тұйықтамалардың әсерінен қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13 А
- Полюстік: 1+N (нейтральмен бірполюсты)
- Ептеуінің сипаттамасы: C (жалпы сызықтар үшін)
- Коммутациялау қабілеті: 6 кА
- Орындалуы: MCB (миниатюрлі автоматты ажыратқыш)
- Модульділігі: 1 TE (DIN-рейкте бір бірлік ені алады)
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: -25°C-тан +70°C-қа дейін
- Күш сыршылығы: 4 Вт
Физикалық өлшемдері (қораптасыз):
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орамалау нұсқалары: 1, 12 немесе 144 шт.
| EAN-коды | 9004840013856 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Күш сыршылығы | 4,00 Вт |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 13 А |
| Түрі | 1+N 1TE-де |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | MCB 1+N on 1MW |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамалау | 1 шт., 12 шт., 144 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 848 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 840 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.4 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 783 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 744 KB)