Автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйындамадан қорғау үшін арналған. Төрт полюсті аппарат нейтральмен (3+N) үш фазалы айнымалы ток желілеріндегі сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 20 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Сәтті іске қосу сипаттамасы: C (аралас жүктемелер үшін)
- Конструкция: 3 фаза + нейтраль
- Түрі: AM6, AMPARO сериясы
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 12,08 W
Пайдалану шарттары:
- Қоршеген ортаның температура аралығы: -35°C-дан +70°C-қа дейін
- Нормаларына сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Физикалық параметрлері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,41 кг
- EAN коды: 9004840013726
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 45 шт.
| EAN коды | 9004840013726 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 72,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 12,08 W |
| Қоршеген ортаның мин. температурасы | -35°C |
| Қоршеген ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
