Бір полюстік AMPARO сериясының AM6 түрінің автоматты ажыратқышы номиналды тоғы 2А және коммутациялық қабілеті 6кА болғандағы. Айнымалы ток электр сызықтарын асыра ток және қысқа тұйысудан қорғау үшін қолданылады.
Негіздегі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2А
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Істеу сипаттамасы: B (номиналдық токтың 3-5 есесінде істейді)
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток микромодульды ажыратқышы)
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Қуат шығыны: 2,30W
- Жұмыс температураларының диапазоны: -35°C-тан +70°C-қа дейін
Өлшемдері және массасы:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 18,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза масса: 0,11кг
Өндіргені: Schrack
Қаптама нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
EAN коды: 9004840010787
| EAN-коды | 9004840010787 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Таза масса | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 2,30W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -35°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргені | Schrack |
| Қаптама | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 880 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 795 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 740 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B2А/1, 6кА (JPG, 733 KB)
