Бір полюсты автоматты ажыратқыш номиналды тогы 10 А және коммутациялық қабілеті 6 кА болып табылады. Электр тізбектерін перегрузкалар мен қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюстар саны: 1
- Ажыратылу сипаттамасы: B (номиналды тоқтың 3–5 есесіндегі тоқта ажырату)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалары:
- Температуралық диапазон: -35°C дан +70°C дейін
- Қуат түсімі: 2,3 W
- Габаритті өлшемдері (ҰxШxВ): 86 × 18 × 77 мм
- Таза салмақ: 0,11 кг
- Стандарттар: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Ажыратқыш заманауи қауіпсіздік талаптарына сай келеді және тұрмыстық және өндірістік электр орнатындыларында қуат және жарықтандыру тізбектерін қорғау үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840010817 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат түсімі | 2,30 W |
| Орта ортасының мин. температурасы | -35°C |
| Орта ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 927 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 818 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 725 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B10А/1, 6кА (JPG, 770 KB)
