Номиналды тогы 25 А болатын екі полюсті автоматты ажыратқыш, коммутациялау қабілеті 6 кА, AMPARO сериясы, AM6 түрі. Электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйындану токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 25 A
- Полюстер саны: 2
- Коммутациялау қабілеті: 6 кА
- Құрылу сипаттамасы: B (ток 3-5 In кезінде ажырау)
- Түрі: AM6 (AC-MCB — модульдік автоматты ажыратқыш)
- Сериясы: AMPARO
- Қуат шығыны: 8,05 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -35°C-тен +70°C-қа дейін
- Нормаларға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Сыртқы өлшемдері (таза):
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Массасы: 0,23 кг
EAN коды: 9004840011401
Қол жетімді орату нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
| EAN коды | 9004840011401 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 36,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Массасы (таза) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 8,05 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -35°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орату | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
