Үш полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тоғы 50 А және коммутациялық қабілеті 6 кА болатын. Айналмалы ток электрлік схемаларын перегрузкалар мен қысқа схема тоқтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 50 A
- Полюстар саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Ыстыну сипаттамасы: B (номиналдың 3-5 еселі токта ыстыну)
- Түрі: AM6
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Электрлік параметрлер:
- Қуат шығыны: 17,25 W
- Істі температура ауқымы: -35°C ден +70°C дейін
Өлшемдері (нетто):
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Массасы: 0,34 кг
Комплектация және орау:
Орау нұсқалары қол жетімді: 1 дана, 4 дана, 60 дана.
EAN-коды: 9004840603026
| EAN-коды | 9004840603026 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Массасы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 17,25 W |
| Мин. температура ауырсына | -35°C |
| Макс. температура ауырсына | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 3 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 492 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 447 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 607 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 581 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 610 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 415 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 578 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 971 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B50А/3, 6кА (JPG, 584 KB)
