Үш полюсті автоматты ажыратқыш 63А номиналды және 6кА коммутациялық қабілетімен, айнымалы ток электрлік құралдарын перегрузбастан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін құрастырылған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 63А
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілет: 6kA
- Ажырату сипаттамасы: B (номиналдың 3-5 есесінде ажырайды)
- Түрі: AM6
- Сериясы: AMPARO
- Орындалуы: AC-MCB (модульды автоматты ажыратқыш)
- Сәйкестік ережелері: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 17,25W
- Қоршеген орта температурасының диапазоны: -35°C дан +70°C қа
- Массасы: 0,34 кг
- Габаритті өлшемдері: 86 × 54 × 77 мм
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840603033 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 54,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 17,25 W |
| Миниминмум ортасының температурасы | -35°C |
| Максимум ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілет | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
