Төрт полюсты автоматты ажыратқыш номиналы 10 А, коммутациялық сыйымдылығы 6 кА ауыспалы ток үшін. Schrack өндіруші AMPARO сериясының AM6 түріне жатады.
Техникалық параметрлер:
- Іске қосылу сипаттамасы: B (номиналдың 3–5 есесінде тоқ ағымында іске қосылады)
- Номиналды ток: 10 A
- Полюс саны: 4
- Коммутациялық сыйымдылық: 6 kA
- Қуат шығыны: 9,20 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: –35 °C-тен +70 °C-ге дейін
Өлшемдер және масса:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,41 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Орауын нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 45 шт.
Оңдіктіктің ауыспалы ток құрылғыларында электрлік тізбегілерді перегрузкалық және қысқа тұйын сынықтарынан қорғау үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840852042 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 72,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 9,20 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -35 °C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық сыйымдылық | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 1.6 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 917 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 950 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 832 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 1021 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 899 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B10А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
