Төртполюсты автоматты ажыратқыш номиналды токы 32А және коммутациялық өндіктігі 6кА болғанда. Айнымалы ток электрлік тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32A
- Полюстік: 4P (төртполюсты)
- Коммутациялық өндігі: 6кА
- Ажырату сипаттамасы: B (токы 3-5In кезінде ажырату)
- Орындалу сыныбы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясының түрі: AMPARO
- Модель: AM6
- Өндіруші: Schrack
Жұмыс параметрлері:
- Қуат өндігі: 16,10W
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Габаритты өлшемдері (нетто): 86×72×77мм
- Массасы (нетто): 0,41кг
Нормаларға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Қолжетімді орындау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 45 шт.
| EAN коды | 9004840852080 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00мм |
| Ені (нетто) | 72,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,41кг |
| Қуат өндігі | 16,10W |
| Мин. айналасындағы температура | -35°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық өндігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 930 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 969 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 826 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 1022 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 899 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B32А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
