
1 / 9
1 / 9
B40А/4 төрт полюсті автоматты ажыратқыш 6кА - ауыспалы ток сызбаларын перегрузистен және қысқа схеме тоқтарынан сақтау үшін арналған таратқы жүйелерде қолданылатын құрылғы.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюстер саны: 4
- Ажыратқыштық қабілеті: 6 kA
- Сөндіру сипаттамасы: B (номиналды ток 3–5 есе артқанда сөнеді)
- Орындалуы: AC-MCB (модульды ауыспалы ток ажыратқышы)
- Түрі: AM6
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: −35 °C-тен +70 °C-ге дейін
- Қуат шығыны: 23 W
Өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмақ: 0,41 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Орындау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 45 дана
EAN коды: 9004840852097
| EAN коды | 9004840852097 |
|---|---|
| Ұзындығы | 86,00 мм |
| Ені | 72,00 мм |
| Биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 23,00 W |
| Ең төмен айналасындағы ортаның температурасы | −35 °C |
| Ең көп айналасындағы ортаның температурасы | 70 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ажыратқыштық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 3 дана, 45 дана |
- Фото 1: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 2.4 MB)
- Фото 3: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 4: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 913 KB)
- Фото 5: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 836 KB)
- Фото 7: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 8: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 898 KB)
- Фото 9: B40А/4 4-полюсті автоматты ажыратқыш, 6кА (JPG, 1.1 MB)