
1 / 9
1 / 9
AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы нөлдік өткізгіш бар (1+N) бір модуль ені (1TE) болып жасалған. Электр тізбектерінің перегрузкасынан және қысқа тұтқыну ток ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 10 A
- Ажыратудың сипаттамасы: B (3-5 In ток кезінде іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Полюстер саны: 1+N (бір фазалы нөлдік өткізгіш болып табылады)
- Модульділік: 1 TE (стандартты DIN-рельсіне бір модуль)
- Қуат сәтсіздігі: 4 W
Техникалық сипаттамалар:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C тен +70°C ге дейін
- Габаритты өлшемдер: 86 × 18 × 77 мм (Ұ × Е × B)
- Таза салмағы: 0,11 кг
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840013795
Орау нұсқалары: орауда 1, 12 немесе 144 дана.
| EAN-коды | 9004840013795 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00 мм |
| Ені (таза) | 18,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат сәтсіздігі | 4,00 W |
| Минимум өңгелеуші аймақтың температурасы | -25°C |
| Максимум өңгелеуші аймақтың температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | 1+N 1TE-де |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | MCB 1+N 1MW-де |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 144 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.7 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.8 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.7 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.9 MB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.6 MB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B10А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.8 MB)