B10А/3+N, 6кА автоматты ажыратқышы электр сыбайлас схемаларын перегрузка және қысқа тұйықтаудан ағындатуға арналған. AMPARO сериясының модульдық аппараты Schrack өндіктейінен айналмалы ток желілерінде сенімді ағындатуды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюстар саны: 3+N (үш фазалы + нейтраль)
- Ажыратудың уақыт сипаттамасы: B
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Орындалу түрі: AC-MCB (модульдық айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сәйкестік нормасы: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Пайдалану температура ауқымы: -35°C дан +70°C қа дейін
- Өлшемдері (УхШхВ): 86 x 72 x 77 мм
- Таза салмақ: 0,41 кг
- EAN-коды: 9004840013603
Орамдау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 45 дана
| EAN-коды | 9004840013603 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 72,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,41 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Ортасының минимум температурасы | -35°C |
| Ортасының максимум температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіктейі | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 3 дана, 45 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.8 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B10А/3+N, 6кА (JPG, 2.8 MB)
