
Айырмалық ток сақтағышы (УЗДД) Schrack компаниясының Lisa сериясы электр тізбектерінің ағын ағыны және перегрузкасынан қорғауға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 25 A
- Полюстар саны: 2
- Ағын ағынын іске қосу тогы: 30 мА
- Іске қосу сипаттамасы: B (ненімәгімсіз)
- Түрі: A — синусоидалық және импульстік ағын ағындарына сезімтал
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Қуат шығыны: 5,5 Вт
Жұмыс температура диапазоны: -25°C-тен +40°C-қа дейін
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 76 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 80 мм
- Таза салмақ: 0,39 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014
- EN 61009-2-1:1994 + A11:1998
- EN 62606:2013
EAN-коды: 9004840567823
Орындалмасы: 1 немесе 40 шт.
| EAN-коды | 9004840567823 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 76,00 мм |
| Таза ені | 54,00 мм |
| Таза биіктігі | 80,00 мм |
| Таза салмақ | 0,39 кг |
| Қуат шығыны | 5,50 Вт |
| Мін. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 40°C |
| Сипаттамасы | B |
| Ток күші | 25 A |
| Полюс | 2 |
| Ағын ағынын іске қосу тогы | 30 мА |
| Түрі | ненімәгімсіз |
| Түрі | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Серия | AFDD LISA |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, EN 62606:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалмасы | 1 шт., 40 шт. |