
Двигатель қорғау автоматы 0.25-0.40А/2 BE4
Артикул: BE400203--
18 840 ₸
Қоймада бар
Двигатель қорғау автоматы электрлік тізбектер мен двигательлерді перегрузкадан және қысқа замыканнан қорғау үшін арналған. Құрылғы белгіленген ток 0.25-0.40A асысында тізбекті сенімді өшіріп тастайды.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0.25-0.40A
- Стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Орындалуы: 2
- Істі температураның ауқымы: -40°C дан +70°C дейін
- Қуат шығыны: 3.90W
- Габариттік өлшемдері: 73×37×82 мм
- Салмағы: 0.23 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840266078
Орындалуы: бірлік түрінде (1 дана), 6 дана және 60 данадан тұратын орындаулар бар.
Приборы халықаралық қауіпсіздік стандарттарына сәйкес әзірленді және климаттық жағдайларының кең ауқымында құрал-сайманды қорғайды.
| EAN-коды | 9004840266078 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 73,00 мм |
| Ені (нетто) | 37,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 82,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 W |
| Орта температураның минималды мәні | -40°C |
| Орта температураның максималды мәні | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 0,25-0,40 A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 дана, 6 дана, 60 дана |