
Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 0.16-0.25А/3 BE4
Артикул: BE400302--
28 560 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы электрлі қозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғының ажыратылу диапазоны 0,16-0,25А және 3-полюстік орындалу үшін есептелген. Айналасының температурасының кең ауқымында -40°C-тан +70°C-қа дейін сенімді қорғау қамтамасыз етеді. Халықаралық стандартқа EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 сәйкес келеді.
Техникалық параметрлері:
- Ток күші: 0,16-0,25A
- Орындалу: 3-полюстік
- Қуат шығыны: 7,90W
- Габарит өлшемдері: 53,40 × 80,00 × 71,00 мм
- Таза салмасы: 0,34 кг
- Температура диапазоны: -40°C ден +70°C қа
- Өндіруші: Schrack
Прибор стандартты DIN-рельсіне орнатылады және түйіндеу қоршау және басқару панельдерінде пайдалану үшін арналған.
| EAN-коды | 9004840266191 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Салмасы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 7,90 W |
| Ең төменгі айналасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы айналасының температурасы | 70°C |
| Орындалу | 3 |
| Ток күші | 0,16-0,25 A |
| Стандарт | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |