
Қозғалтқыш қорғау автоматы 10.0-16.0А/3 BE4
Артикул: BE400311--
23 370 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы электрлік қозғалтқыштарды перегрузке және қысқа тұйық әрекеттердің нәтижесінде қорғау үшін арнайтын. Құрылғы номиналды тоқ асатын немесе төтенше жағдай туындаған кезде схеманы сенімді түрде сөндіреді.
Негізгі параметрлері:
- Іске қосу ауқымы: 10.0-16.0А
- Полюстер саны: 3
- Номиналды тоқта қуат шығыны: 9.0W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +70°C дейін
- Стандартқа сәйкестігі: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
Конструктивтік өлшемдері:
- Ені: 53,40мм
- Биіктігі: 80,00мм
- Тереңдігі: 71,00мм
- Салмағы: 0,34кг
Аппарат Schrack компаниясы өндіктері және таратушы шкафтарындағы DIN-рельске модульдік орнатуға арналған. Құрылғы халықаралық қауіпсіздік стандарттарына сәйкес және үш фазалық электр схемаларының тиімді қорғалмасын қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840266283 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34кг |
| Қуат шығыны | 9,00W |
| Іс.орт. мин. температурасы | -40°C |
| Іс.орт. макс. температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 3 |
| Электр тоғының күші | 10-16A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіктісі | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |