
Қозғалтқыш құраушы автоматы 16,0-25,0А/3 BE4
Артикул: BE400312--
23 370 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш құраушы автоматы электрлі қозғалтқыштарын перегрузкадан және қысқа тұйықтау ағымынан қорғау үшін қажет. Құрылғы беріктіктің белгіленген ағымы асып кетсе, электр тізбегін сенімді түрде ажыратады.
Негізгі сипаттамалары:
- Ағым реттеу диапазоны: 16,0-25,0 А
- Орындалуы: 3-полюстік
- Қуат шығыны: 12,50 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C құрамынан +70°C дейін
- Өлшемдері (БхЕнхТ): 80×53,40×71 мм
- Салмағы: 0,34 кг
- Сәйкестік стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Өндіруші: Schrack
Құрылғы таратушы щиттерге және электрлі панельдерге орнатуға ұсынымды. Қоршеген жағдайларына қарай ынамды түрде реттеуге болатын қозғалтқыш тізбегінің таңдалмалы қорғаулық функциясын қамтамасыз етеді.
| EAN коды | 9004840266290 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 80,00мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00мм |
| Салмағы нетто | 0,34кг |
| Қуат шығыны | 12,50W |
| Ортасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Ортасының ең жоғары температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 3 |
| Ағымдық күші | 16-25A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |