
Электр ағындысын қорғау автоматы 1.0-1.6A/3 BE5
Артикул: BE501600--
26 160 ₸
Қоймада бар
Электр ағындысын қорғау автоматы электрлі қозғалтқыштар мен сатыларды перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток аса кеткенде ықтимал өшіруді қамтамасыз етеді және аварийлі жұмыс режимінде іске қосылады.
Негізгі параметрлері:
- Ток диапазоны: 1,0-1,6 A
- Есептік ажыратудың қабілеттілігі: 100 kA
- Қуат шығыны: 6,0 W
- Температура диапазоны: -25°C ден +55°C қа дейін
- Өлшемі: BE5 (DIN-рельс)
- Габариттік өлшемдері: 45 × 93 × 76 мм
- Массасы: 0,30 кг
Кұрылғы стандартты 35 мм DIN-рельске орнатылуға арналған және бөлу щиттері мен электрлі панельдермен сәйкес. Өндіруші: Schrack.
| EAN-код | 9004840256192 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Айналасындағы ортаның минималды температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның максималды температурасы | 55°C |
| Ток диапазоны | 1,0-1,6 A |
| Қысқа тұйықталудың есептік қабілеттілігі | 100 kA |
| Түрі | Электр ағындысын қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 шт., 70 шт. |