
1 / 4
1 / 4
KVM ендіктерілетін щит, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есік
Артикул: BK071001--
57 120 ₸
Тапсырыспен
Бір қатарлы ендіктерілетін KVM щит, 12+2 модуль, металл есігі бар
Schrack өндіктемесінің ендіктерілетін электротехникалық щиты, қабырғаға орнатуға арналған. Ықшам конструкциясы тұрлақ және коммерциялық объектілердегі орынды тиімді пайдалануды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Компоновка: 1 қатар, 12+2 модуль (ТЕ)
- Қорғаңыштың дәрежесі: IP30
- Орындалу: Қабырғалармен жабысып ендіктерілген монтаж (Flush-mounted solid wall with door)
- Есік материалы: Нәрі ломы
- Түсі: RAL 9016 (ақ — Verkehrsweiß)
- Қуат шығыны: -28 W
Габаритті өлшемдер (нетто):
- Ен: 359 мм
- Биіктігі: 339 мм
- Тереңдігі: 95 мм
- Салмағы: 2,54 кг
Комплектация: орамада 1 дана
EAN коды: 9004840142457
Щит стандартты монтаждау ойындарына орнатуға және DIN-рельсіне стандартты өлшемді модульды жабдықтармен (автоматты ажыратқыштар, дифференциалды автоматтар, ҚЗҚ және басқа аппараттар) сәйкес келеді.
Сипаттамалары:
- EAN коды: 9004840142457
- Нетто ені: 359,00 мм
- Нетто биіктігі: 339,00 мм
- Нетто тереңдігі: 95,00 мм
- Нетто салмағы: 2,54 кг
- Қуат шығыны: -28,00 W
- Орындалу: Қабырғалармен жабысып ендіктерілген есігі бар
- Қатарлар: 1
- Серияда TE: 12+2
- Қорғаңыштың дәрежесі: IP30
- Түсі: RAL 9016 (Verkehrsweiß)
- Өндіктемесі: Schrack
- Монтаж: Ендіктерілген
- Материал - Есік: Нәрі ломы
- Орама: 1 дана
| EAN коды | 9004840142457 |
|---|---|
| Нетто ені | 359,00 мм |
| Нетто биіктігі | 339,00 мм |
| Нетто тереңдігі | 95,00 мм |
| Нетто салмағы | 2,54 кг |
| Қуат шығыны | -28,00 W |
| Орындалу | Қабырғалармен жабысып ендіктерілген есігі бар |
| Қатарлар | 1 |
| Серияда TE | 12+2 |
| Қорғаңыштың дәрежесі | IP30 |
| Түсі | RAL 9016 (Verkehrsweiß) |
| Өндіктемесі | Schrack |
| Монтаж | Ендіктерілген |
| Материал - Есік | Нәрі ломы |
| Орама | 1 дана |
- Фото 1: KVM ендіктерілетін щит, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есік (JPG, 6.1 MB)
- Фото 2: KVM ендіктерілетін щит, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есік (JPG, 2.0 MB)
- Фото 3: KVM ендіктерілетін щит, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есік (JPG, 4.9 MB)
- Фото 4: KVM ендіктерілетін щит, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есік (JPG, 9.5 MB)